Завершення атестації випускників фармацевтичного факультету: ОСПІ та шлях до дипломів магістрів фармації

На фармацевтичному факультеті завершився третій етап атестації випускників заочної форми навчання – Об’єктивний структурований практичний іспит (ОСПІ). Іспит проходив у НПЦ «Фармація», де були організовані умови складання 5-ти складових ОСПІ, максимально наближені до реальних аптечних. Студенти почергово проходили 10 станцій – по 2 станції з кожної дисципліни атестації випускників: управління та економіки у фармації, технології ліків, клінічної фармації та фармацевтичної опіки, фармакогнозії, фармацевтичної хімії.

Екзаменаційна комісія, очолювана завідувачем кафедри фармакології, професором Юрієм Поповичем, за присутності ректора Університету Романа Яцишина, проректора Олександра Бульбука, стейкхолдерів – начальниці Дерлікслужби в Івано-Франківській області Надії Шпур, завідувачки ТОВ «Аптека «Центорія» Ярослави Самборської, технічного директора ТОВ «Барва» Василя Межиброцького, керівниці відділу навчання працівників аптек «Здорова родина» – «Подорожник» Ольги Кравчук, професорів і доцентів випускових кафедр: фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії (завідувач: професор Андрій Грицик), хімії, фармацевтичного аналізу та післядипломної освіти (завідувач: професор Андрій Стецьків), клінічної фармакології та клінічної фармації (завідувачка: професорка Ірина Купновицька), була вимоглива й лояльна водночас.

Вже завтра, 12 лютого, у стінах Центрального корпусу ІФНМУ 67 випускників отримають омріяні дипломи магістрів фармації.

Leave a Reply