У весняному семестрі студенти, які навчаються на ОПП «Сестринська справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, продовжили вивчення дисципліни «Анатомія та фізіологія людини» на кафедрі фізіології. З перших занять вони знайомляться з методами досліджень фізіологічних функцій у навчально-практичному центрі «Фізіологія». Згодом усі вони матимуть змогу оволодівати навичками визначення вмісту глюкози, гемоглобіну в крові, груп крові, реєструвати ЕКГ, проводити спірометрію, вимірювати рівень кров’яного тиску й аналізувати отримані показники.



