На фото лікар фізичної та реабілітаційної медицини, ерготерапевт та фізичний терапевт Центру фізичної та реабілітаційної медицини КНП «ОКЛ ІФОР», КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради, проходять навчання з травм хребта в Центрі реабілітації префектури Хioгo. Сьогодні вони зустрілися з губернатором Мотохіко Сайто до префектури підтримка РТ.
Навчання в одному з провідних закладів Японії, безумовно, буде корисним у зусиллях з відновлення.
За це подяка Міністерству охорони здоров’я України


