В ІФНМУ розпочалася атестація випускників-заочників фармацевтичного факультету

У вівторок, 4 лютого, розпочалася атестація випускників фармацевтичного факультету заочної форми навчання
За словами деканеси фармацевтичного факультету Ірини Федяк, випускниками-заочниками 2025 року є 71 здобувач. Традиційно, у кожному навчальному році фармацевтичний факультет розпочинає випуски студентів в ІФНМУ, оскільки студенти заочної форми навчання здобувають ступінь магістра 4,5 чи 5,5 років.
“Цьогорічний випуск особливий, адже він проходить у рік відзначення 80-ліття Університету. І випускники-заочники вже привітали рідну Alma mater, склавши першу сходинку атестації випускників – II етап Єдиного державного кваліфікаційного іспиту – ліцензійний тестовий іспит Крок 2 з результатом, найкращим від часу складання його студентами заочної форми. Другою особливістю цього випуску є те, що, відповідно до Стандарту спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація”, усі випускники повинні виконати і захистити кваліфікаційні роботи”.
Саме захисти кваліфікаційних (магістерських) робіт розпочалися 4 лютого. Роботи студентів оцінювала Екзаменаційна комісія під головуванням завідувача кафедри фармакології доктора медичних наук, професора Юрія Поповича. Раніше ця частина була компонентом на вибір і лише найкращі студенти здійснювали магістерські дослідження.
У перший день комісією були оцінені 17 робіт, виконаних на кафедрі фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії (завідувач: доктор фармацевтичних наук, професор Андрій Грицик) з дисципліни “Фармакогнозія”.
Презентації робіт студентів вразили присутніх високим рівнем їх виконання, представлення, відповідями на запитання. Тому спільна праця студентів і їх наукових керівників була дуже високо оцінена екзаменаційною комісією.
Захисти триватимуть ще 3 дні, де будуть представлені роботи, виконані з інших дисциплін атестації випускників. Опісля – студенти складатимуть Об’єктивний структурований практичний іспит.

Leave a Reply