29 січня 2025 року на кафедрі патологічної анатомії відбулась атестація інтернів зі спеціальності «Патологічна анатомія». Здобувачі відповідально і вмотивовано поставилися до своїх обов’язків та виконали навчальний план відповідно до робочої навчальної програми. Впродовж навчання лікарі-інтерни брали участь у науково-практичних конференціях. До складу атестаційної комісії входили: голова – завідувач кафедри, професор Ельвіра Кіндратів, члени – професор Іван Михайлюк, доцент Зоряна Гурик, завідувач ПАВ КНП «ОКЛ ІФ ОР» Володимир Василик, директор ННІПО ІФНМУ Любомир Пелехан. Обов’язковим етапом атестації був ліцензійний інтегрований іспит «Крок 3», що сформований за професійним спрямуванням. Всі майбутні лікарі успішно впорались із завданням, продемонструвавши достатній та високий рівень оволодіння професійними компетентностями. Атестація лікарів-інтернів також включала оцінювання практичної підготовки – у формі іспиту з оволодіння практичними навичками (діагностика патологічних процесів та хвороб за макро- та мікроскопічними препаратами) та усний іспит (співбесіда). Всі лікарі-інтерни показали добрі та відмінні знання з теоретичної та практичної підготовки, їм присвоєно звання спеціаліста зі спеціальності «Патологічна анатомія». Вітаємо молодих спеціалістів із успішним завершенням інтернатури та бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності!



