Донорство – це вияв найвищої людяності, особливо в час війни, коли кожна крапля крові може врятувати життя.
Лікарі-інтерни освітньої частини інтернатури під керівництвом доцентки Олени Бульбук не лише вдосконалювали професійні уміння, а й допомагали тим, хто творить добро! У рамках ініціативи підтримки донорів крові Прикарпаття вони надавали безоплатні стоматологічні послуги людям, які щодня рятують життя.
Безоплатне надання стоматологічних послуг стало маленьким, але щирим способом подякувати тим, хто без вагань віддає частинку себе заради інших. Адже в складні часи саме підтримка, взаємодопомога та людяність формують міцний тил нашої країни.
Дякуємо кожному донору! Ви – рятівники людських життів!






