У стінах кафедри стоматології ПО ІФНМУ відбувся захист практично-орієнтованих наукових робіт лікарів-інтернів за спеціальністю «Стоматологія»!
За присутності науково-педагогічних працівників кафедри, своїх колег – лікарі-інтерни прозвітували про свої наукові здобутки за час навчання в інтернатурі!
Представлені доповіді стосувалися усіх напрямків стоматології.
За результатами інтерактивного опитування найбільшу зацікавленість викликали роботи:
лікаря-інтерна Тетяни Кулаєць на тему «Використання системи CAD/CAM в клініці ортопедичної стоматології» під керівництвом доцента Роксолани Вербовської;
лікаря-інтерна Олександра Мироника на тему «Реставрація та реконструкція зубів сучасними пломбувальними матеріалами» під керівництвом доцента Миколи Мельничука;
лікаря-інтерна Анастасії Маїк на тему «Первинна і вторинна, ендогенна і екзогенна профілактика стоматологічних захворювань» під керівництвом доцента Миколи Мельничука.






