Шановні колеги, дорогі студенти, любі друзі!
Наближається Новий рік — час, коли ми підбиваємо підсумки, будуємо плани та наповнюємо серця надією. Цього року ми вкотре переконалися, що найцінніше — це здоров’я, мир і можливість жити та працювати під мирним небом, яке щодня захищають наші відважні воїни!
Кожен із нас — студент, викладач, медик — робить свій внесок у нашу спільну перемогу: здобуваючи знання, передаючи досвід, рятуючи життя як у лікарнях, так і на передовій. Сьогодні наш університет — це не лише місце навчання, а й простір сили, підтримки та віри в майбутнє.
Особливо дякуємо нашим захисникам і захисницям. Саме завдяки їм ми можемо планувати завтрашній день, збиратися разом і мріяти про майбутнє.
Нехай Новий рік принесе нам омріяний мир, міцне здоров’я, професійні успіхи та особисте щастя. Хай кожен відчує тепло родинного затишку, радість від щирих посмішок та віру в нашу Перемогу!
З Новим 2025 роком!
З повагою – ректорат Івано-Франківського національного медичного університету!

