Днями в Івано-Франківській міській раді відбулося нагородження кращих спортсменів і тренерів року. Серед лауреатів – студентка 1 курсу групи ФТ1+факультету наук про здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету Симончук Анастасія.
Анастасія поєднує успішне навчання в медичному університеті з високими результатами у спортивній кар’єрі. Її рішучість та наполегливість є прикладом для інших студентів та спортсменів.
Вітаємо Анастасію з почесною відзнакою та бажаємо нових спортивних і навчальних досягнень! Нехай її шлях буде сповнений нових перемог та досягнень як у спорті, так і в навчанні!


