Відбулася зустріч адміністрації університету, роботодавців та здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Сестринська справа»

У грудні 2024 року в Івано-Франківському національному медичному університеті (ІФНМУ) відбулася зустріч здобувачів освіти першого бакалаврського рівня освітньо-професійної програми «Сестринська справа» з представниками закладів охорони здоров’я Івано-Франківщини.

У заході взяли участь:

  • Тарас Мельник, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради»;
  • Тереза Стефанків, директор комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міської ради»;
  • Мирон Мулік, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Програмно-орієнтований комплекс центральної педіатричної та загальної медицини Івано-Франківської обласної ради»;
  • Любомира Водославська, медичний директор обласного клінічного кардіологічного центру «Івано-Франківська обласна рада»;
  • Володимир Федоришин (онлайн), представник обласного госпіталю ветеранів війни в місті Коломия;
  • Ольга Ільчишин, генеральний директор Долинської центральної клінічної лікарні;
  • Олександр Ліщина, генеральний директор лікувально-реабілітаційного центру OSNOVA (Буковель).

Основними темами зустрічі стали питання співпраці ІФНМУ з медичними закладами області щодо організації освітнього процесу за освітньо-професійною програмою «Сестринська справа» та можливість проходження студентами практики на базах медичних установ Івано-Франківської області.

Під час заходу виступили:

  • Іванна Озарко, провідний фахівець з ліцензування та акредитації, яка ознайомила присутніх з «Положенням про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 15 травня 2024 року № 686);
  • Павло Звонар, гарант освітньо-професійної програми «Сестринська справа» першого (бакалаврського) рівня, який розповів про етапи підготовки до акредитації програми;
  • Роман Ган, декан факультету наук про здоров’я, який поділився інформацією щодо якості підготовки студентів та можливостей для налагодження співпраці з медичними закладами міста, а також покращення надання медичних послуг за участі студентів ІФНМУ;
  • Роман Мерена, керівник навчального відділу університету, який презентував результати анкетування здобувачів освітньої програми «Сестринська справа» першого (бакалаврського) рівня.

Зі свого боку, роботодавці висловили позитивні відгуки щодо рівня підготовки студентів ІФНМУ та готовність до подальшої співпраці. Зокрема, Тарас Мельник відзначив високу якість підготовки студентів університету, а Тереза Стефанків підтвердила готовність залучати кращих студентів до роботи в медичних установах міста.

Ольга Ільчишин представила відеоролик, у якому продемонструвала роботу студентів ІФНМУ, які проходять практику у відділеннях Долинської центральної клінічної лікарні.

Всі роботодавці висловили зацікавленість у подальшій співпраці з ІФНМУ. В рамках цієї співпраці вже укладено низку угод з метою забезпечення якісного освітнього процесу та проходження практики здобувачів освіти.

Захід став важливою платформою для зміцнення партнерства між Івано-Франківським національним медичним університетом та закладами охорони здоров’я, сприяючи підвищенню якості медичної освіти та підготовки фахівців для системи охорони здоров’я регіону.

Leave a Reply