22.11.2024 р., студенти 3 курсу 14 групи стоматологічного факультету ІФНМУ разом із завкафедри дитячої стоматології, професором Галиною МЕЛЬНИЧУК та доцентом кафедри Галиною КІМАК, провели “Урок здоров’я” для учнів 4-А і 4-Б класів приватної гімназії “Крила”.
Студенти разом із викладачами навчали школярів правил догляду за ротовою порожниною та методів чищення зубів. Провели зі школярами цікаву вікторину і всім дітям подарували зубні щітки і зубні пасти.




