Четвертокурсники взяли участь у засіданні студентського наукового гуртка

12.11.2024 року на кафедрі внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. акад. Є.М. Нейка відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка, в якому взяли участь найактивніші студенти 4 курсу, що цікавляться актуальними питаннями, новинками та сучасними протоколами у практиці внутрішньої медицини. Модератором зустрічі була доцентка кафедри Оксана Дрогомерецька. Для обговорення обрано тему “Диференціальна діагностика суглобового синдрому”. Заняття проводилося у новітньому форматі (лекція-бесіда), який включає безпосередній обмін думками, розвиває клінічний тип мислення та передбачає командну роботу.

Лекція-бесіда – найбільш поширена форма активного залучення cтудентів до навчального процесу. Перед її проведенням студентів заздалегідь було ознайомлено з проблемною ситуацією, що спонукало їх до її обмірковування. На початку лекції викладач поставив проблемні запитання, які потрібно вирішити. Далі лектор змоделював основні прояви суглобового синдрому при різних ревматичних захворюваннях, демонструючи для цього відповідні фото, які були зроблені на базі ревматологічного відділення КНП ІФОР “Івано-Франківська обласна клінічна лікарня”. Після цього студентам було запропоновано розгадати основні ревматичні нозології, які проявлялися тими чи іншими суглобовими ураженнями, обгрунтувавши свою відповідь. Це викликало серед гуртківців велику зацікавленість та прагнення вирішити поставлену перед ними задачу. Оксана Ігорівна давала можливість кожному студенту висловити власну точку зору, а при потребі допомагала їм розв’язати проблемну ситуацію. Студенти отримали цінну інформацію та розуміння даної проблеми.

Leave a Reply