28.11.24 відбувалося засідання кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ім. проф. ММ Бережницького, на якому були обговорені основні питання щодо закінчення осіннього семестру, навчально-методична робота, підготовка до модульного контролю із дисципліни “Медсестринство”.

Leave a Reply