На кафедрі стоматології ПО на завершення вивчення дисципліни ОК8 «Теоретичні та практичні проблеми сучасної стоматології» освітньо-науковоїпрограми «Стоматологія» було проведено семінар-дискусію, де здобувачі третього (освітньо-наукового)рівня вищої освіти, що виконують наукові роботи на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 221 Стоматологія, мали можливість представити аналіз проблематики своїх наукових досліджень. Назанятті були присутні завідувач кафедри, д.мед.н. професор Іван ПАЛІЙЧУК, гарант ОНП «Стоматологія» д.мед.н. професор Тетяна ДМИТРИШИН, доценти Олександра ІЛЬНИЦЬКАта Зоряна КОСТИШИН. Учасники семінару продемонстрували високий рівень оволодіння програмними результати навчання ОНП «Стоматологія». Зокрема, в обговоренні викладачі кафедри звернули увагу на інноваційність, високий ступінь самостійності при проведенні наукового дослідження, вмінні виявляти невирішені проблеми стоматологічної науки та практики, генерувати нові ідеї чи процеси у передових контекстах професійної та наукової діяльності; користуватися основами патентознавства та захисту інтелектуальної власності; демонструвати безперервний розвиток та самовдосконалення інтелектуального та загальнокультурного рівня. Кожен здобувач презентував на високому рівні результати наукових досліджень у формі уснихдоповідей та мультимедійної презентації, із використанням державної академічної українськоїмови та із дотриманням академічної та професійної доброчесності.



