Стоматологічна допомога донорам крові Прикарпаття

Розпочалася практична частина інтернатури!

Молоді лікарі-інтерни під керівництвом доцентки кафедри стоматології післядипломної освіти ІФНМУ Олени Бульбук вдосконалюють свої професійні навички, працюючи над важливими практичними завданнями.

Особливою гордістю є те, що під час навчання вони виконують надважливу місію – надають стоматологічні послуги донорам крові Прикарпаття та працівникам Прикарпатського обласного центру служби крові.

Це унікальна можливість для лікарів-інтернів отримати безцінний досвід, а також висловити вдячність тим, хто щодня рятує життя!

Разом будуємо здорове майбутнє! 💙💛

Leave a Reply