Розпочалася практична частина інтернатури!
Молоді лікарі-інтерни під керівництвом доцентки кафедри стоматології післядипломної освіти ІФНМУ Олени Бульбук вдосконалюють свої професійні навички, працюючи над важливими практичними завданнями.
Особливою гордістю є те, що під час навчання вони виконують надважливу місію – надають стоматологічні послуги донорам крові Прикарпаття та працівникам Прикарпатського обласного центру служби крові.
Це унікальна можливість для лікарів-інтернів отримати безцінний досвід, а також висловити вдячність тим, хто щодня рятує життя!
Разом будуємо здорове майбутнє! 💙💛






