Вивчення гастроентерології на VI курсі – це обговорення цікавих клінічних кейсів та міждисциплінарна взаємодія

Нещодавно на кафедрі проведено обговорення 3 клінічних випадків з гастроентерології  під керівництвом Скробач Надії Володимирівни.  Так, студенти Неля Валовіна, Валерія Ганюк, Любомира Ганяк, Ірина Гармель, Тамара Голуб, Михайло Дейчаківський, Діана Дудій, Лідія Кмошик, Уляна Луцишин, Зоряна Різничук, Тарас Романюк, Ірина Руда, Софія Чернишова, Емілія Чоповцій обговорили особливості діагностики та сучасні принципи лікування таких захворювань: первинний біліарний цироз, гемохроматоз, порфірія.

 На занятті була присутня завідувачка кафедри дитячих інфекційних хвороб д.м.н., проф. Матейко Галина Богданівна, яка відмітила зацікавленість студентів та важливість проведення заннять у форматі CCD.

Такий підхід сприяє кращому засвоєнню матеріалу, розвиває клінічне мислення, дозволяє інтегрувати знання з різних медичних галузей  та мотивує до подальшого навчання.

Leave a Reply