Фармацевтичний факультет ІФНМУ продовжує знайомити студентів із їх майбутніми роботодавцями. Цього разу представником зовнішніх стейкхолдерів виступила «Мережа аптек 9-1-1».
У рамках проєкту «Фармацевтичний факультет ІФНМУ – відкритий до співпраці» 31 жовтня відбулася онлайн зустріч студентів 2-5 курсів денної форми навчання із представниками компанії «Мережа аптек 9-1-1». Компанію представляла менеджерка з корпоративних комунікацій мережі Юлія Манарченко.




Модераторкою зустрічі від ІФНМУ стала деканеса фармацевтичного факультету, доцентка Ірина Федяк.

Зустріч пройшла у легкій невимушеній обстановці. Наші студенти були активними й ставили питання Юлії Манарченко. Крім того, учасники зустрічі отримали посилання для заповнення анкети, після чого вони матимуть можливість взяти участь у розіграші призів.





Такі зустрічі є вельми корисними, оскільки вчать здобувачів освіти робити свій вибір при пошуку місця практики чи першого робочого місця. Сторони домовилися про подальшу співпрацю.
До слова, компанія «Мережа аптек 9-1-1» виступила однією із 5-ти спонсорів, які надали призи до гри «Що? Де? Коли?», приуроченої до Дня фармацевтичного працівника.
