Офіцер-прикордонник зустрівся зі студентами фахового медичного коледжу

Сьогодні, 31 жовтня, старший офіцер відділу комплектування 31 прикордонного загону ім. генерал-хорунжого Олександра Пилькевича, підполковник Онофрей Вʼячеслав Михайлович зустрівся зі студентами фахового медичного коледжу ІФНМУ.

Варто зазначити, що зустріч відбулася за сприяння заступника директора фахового медичного  коледжу з виховної роботи  Володимира Левандовського, заступниці із навчальної роботи Світлани Шулепи та викладачів кафедри військової медицини – Михайла Лесіцького і Володимир Домнича.

У процесі спілкування військовий розповів здобувачам освіти про функціонування державної прикордонної служби України та профільні навчальні заклади, у які запрошують наших студентів.

Директор фахового медичного коледжу Віталій Гловʼяк обговорив із гостем особливості майбутньої співпраці, зокрема можливість проведення тренінгу з тактичної медицини.

«Це важливо, оскільки в умовах сьогодення кожен повинен володіти навичками, які допомагають рятувати життя», – зазначає Віталій Гловʼяк.

Leave a Reply