Учора, 29 жовтня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради.
Зі своїми доповідями на заході виступили ректор ІФНМУ Роман Яцишин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тарас Кобрин, заступниця ректора з фінансово-економічних питань Катерина Мацькевич, голова комісії з внутрішнього аудиту Василь Міщук, вчений секретар Наталія Леочко.
На початку засідання Роман Яцишин урочисто вручив атестати звання «Професор» Анні Добровольській, Ользі Малишевській, Олегу Попадюку. Атестати звання «Доцент» отримали Руслана Бігун, Ігор Білінський, Юрій Воляк, Христина Ільницька, Іван Лаб’як, Роман Олійник, Неля Романишин, Вадим Хабчук, Мар’яна Семанів та Тетяна Тодорів.








Порядок денний Вченої ради містив такі питання:
1.Про результати фінансової діяльності ІФНМУ за 9 місяців 2024 року та прогнози на 2025 рік. Шляхи оптимізації, які допоможуть забезпечити стабільність і розвиток Університету у майбутньому та прийняття стратегічних рішень.
2. Про облік лікувальної роботи викладачів.
3. Про місце ІФНМУ у рейтинговій системі України та світу.
4. Про результати внутрішнього аудиту навчально-методичної, наукової, лікувальної та виховної роботи кафедри фізичної та реабілітаційної медицини.
5.Різне.
Окрім цього, учасники засідання обговорили питання, що стосувалися захисту дисертаційних робіт, затвердження зауважень голів екзаменаційних комісій при атестації випускників у 2024 році, рекомендацій до друку навчальних матеріалів, надання академічних відпусток і відрахувань.





