У сучасних умовах діти, як ніколи, потребують необхідних знань і навичок для дій у надзвичайних ситуаціях. З цією метою в місті Яремче днями стартував безпековий табір для дітей із прифронтових містечок і сіл Сумської області, організований Благодійним фондом «Чисті Серцем» та Генеральним консульством Угорщини в Ужгороді. Співорганізатором цього заходу став Івано-Франківський національний медичний університет за ініціативи ректора університету Романа Яцишина.


12 вересня команда студентів-тренерів ІФНМУ – Марта Вовк, Тетяна Гаєва, Андрій Габчак та Олег Слободян – провела для дітей практичні заняття з базових навичок серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотечі за допомогою турнікета. Діти активно долучалися до занять, вправляючись на манекенах та засвоюючи важливі навички, які можуть врятувати життя.



Варто зазначити, що медичний супровід табору забезпечує інтерн другого року навчання ІФНМУ Орест Бурмей. Така співпраця допомагає дітям не лише отримати практичні знання, а й побачити важливу роль медичних фахівців у житті суспільства, особливо в умовах війни.


