Вічна пам’ять. На війні загинув випускник ІФНМУ Андрій Котик

23 серпня 2024 року, рятуючи на полі бою побратимів, загинув 31-річний лейтенант медичної служби Андрій Котик.

Про це повідомляє Приазовська селищна рада.

Андрій Котик – випускник Івано-Франківського національного медичного університету 2017 року (“Лікувальна справа”). Був лікарем медичного пункту 114 окремої бригади ТРО. Загинув на Донецькому напрямку, рятуючи побратимів.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Андрія. Вічна й світла пам’ять Герою!

Leave a Reply