15 викладачів ІФНМУ чотири місяці навчалися сучасним методикам викладання і вже найближчим часом почнуть втілювати їх в себе на кафедрах.

Викладачі курсу доценти Андрій Процик та Ірина Біцька відзначили активність та ініціативність колег-випускників та анонсували новий потік курсу, який розпочнеться в другій половині лютого

Вручення проводив проректор з науково-педагогічної роботи професор Сергій Геращенко.

Окрім отримання сертифікатів, випускники поділилися своїми враженнями від курсу, дали свої пропозиції та розповіли про найближчі освітні плани.
