25 листопада 2025 року за ініціативи деканату медичного факультету відбулася онлайн-зустріч зі студентами І-ІІІ курсів медичного факультету щодо питання особливостей організації комунікації між студентами і адміністрацією університету. Декан медичного факультету професор Руслан Васильович Козовий під час зустрічі спілкувався зі студентами про питання важливості дотримання академічної доброчесності під час навчання і практики, боротьбу з корупційними ризиками, алгоритми звернень до адміністрації деканату та університету у випадку настання різних конфліктних ситуацій, про важливість налагодження комунікації між студентами і деканатом задля покращення співпраці та вирішення питань з організації навчання.
Під час зустрічі студенти мали можливість задати питання на теми, які їх хвилюють, та отримали від декана вичерпні відповіді.
