В ІФНМУ відбулося засідання Вченої ради

У вівторок, 28 жовтня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради.

На початку заходу голова Вченої ради Микола Островський вручив ректору ІФНМУ Роману Яцишину грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя із дня заснування ІФНМУ.

Роман Яцишин відзначив грамотою Івано-Франківської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя ІФНМУ Ларису Ковальчук, а почесною грамотою МОЗ України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм – Анну Крижанівську.

Також Роман Яцишин вручив дипломи доктора наук з фізичного виховання та спорту Наталії Голод, а доктора філософії – Олегу Біласу.

Після цього зі своїми доповідями виступили голова комісії з внутрішнього аудиту Ольга Синоверська, в.о. начальника відділу інформаційно-технічного забезпечення Богдан Геник та гарант ОПП «Медицина» Світлана Остафійчук.

На порядок денний було висунуто такі питання:

  1. Про присвоєння вченого звання «Доцент».
  2. Результати внутрішнього аудиту навчально-методичної, наукової, лікувальної та виховної роботи кафедри стоматології ПО.
  3. Різне.

Також учасники засідання обговорили питання, що стосувалися створення разової ради при ІФНМУ для проведення захисту  дисертації на здобуття ступеня доктора філософії, впровадження цифровізації в освітній процес, підготовки до акредитації ОПП «Медицина», поновлення на навчання в очній денній аспірантурі, заміни керівника науково-дослідної роботи із ініціативно-пошукової тематики університету, призначення співкерівника дисертації на здобуття ступеня доктора філософії, надання та подовження академічних відпусток, рекомендації до руку навчального та навчально-методичних посібників та робочого зошита для практичних занять з Медичної хімії для студентів факультету наук про здоров`я.

Leave a Reply