Сьогодні, 6 червня, розпочалася підсумкова атестація випускників освітньо-професійної програми 221 «Стоматологія».
Другий етап єдиного державного кваліфікаційного іспиту включає тестовий іспит «КРОК 2» для оцінювання теоретичних знань, а також об’єктивний структурований клінічний іспит, що визначає рівень професійної компетентності випускників.
Цьогоріч під керівництвом голови екзаменаційної комісії, професорки Галини Проць, до складання іспиту приступили 85 студентів-українців та 4 іноземні громадяни.
Це надзвичайно важливий етап, адже саме зараз підбиваються підсумки п’ятирічного навчання в університеті.
Бажаємо всім випускникам впевненості, витримки та високих результатів!








