ІФНМУ готується до старту вступної кампанії: цього року готові прийняти до 2000 першокурсників

Івано-Франківський національний медичний університет активно готується до вступної кампанії 2025 року. У рамках розширеної наради під головуванням керівництва обласної військової адміністрації обговорено особливості цьогорічної вступної кампанії, у якій беруть участь понад 9200 випускників 11 класів на Прикарпатті.

ІФНМУ є одним із провідних закладів медичної освіти України. У 2024 році університет посів третє місце серед медичних вишів за кількістю зарахованих студентів — понад 870 осіб. Цьогоріч ми плануємо суттєво розширити набір і готові прийняти на перший курс до 2000 вступників.

«Ми прагнемо дати молоді якісну медичну освіту, яка відповідає викликам сучасної системи охорони здоров’я. Наша мета — готувати фахівців, здатних працювати у складних умовах, бути лідерами змін і підтримувати суспільство», — зазначив ректор ІФНМУ, професор Роман Яцишин.

Водночас в області функціонує 28 закладів фахової передвищої освіти, які цього року працюватимуть за оновленим переліком спеціальностей. Вступна кампанія до коледжів розпочинається 25 червня з реєстрації електронних кабінетів. З 15 липня триватимуть творчі конкурси та співбесіди, а до 1 серпня відбуватиметься зарахування на бюджет.

Івано-Франківський національний медичний університет запрошує майбутніх медиків приєднатися до спільноти, де знання, практика та людяність — основа професії.

*Фото пресслужби Івано-Франківської ОВА

Leave a Reply