21 березня в Івано-Франківському національному медичному університеті завершилися змагання з тенісу серед студентів. Учасники продемонстрували високу майстерність, витримку та прагнення до перемоги.

Змагання тривали у напруженій боротьбі, де кожен спортсмен доклав максимум зусиль, щоб досягти успіху.


У результаті переможцями та призерами стали:
серед хлопців:
1 місце – Андрій Василишин (2 курс, медичний факультет);
2 місце – Євген Хопта (2 курс, стоматологічний факультет);
3 місце – Андрій Афтанас (5 курс, медичний факультет);

серед дівчат:
1 місце – Яна Данилишин (2 курс, факультет наук про здоров’я);
2 місце – Ірина Макошко (2 курс, медичний факультет);
3 місце – Юлія Роп’як (1 курс, факультет наук про здоров’я).

Вітаємо всіх учасників та переможців! Спорт загартовує характер, вчить дисципліні й наполегливості – якостям, що є важливими для майбутніх медичних фахівців. Бажаємо нових досягнень і спортивних звершень!
