Завершення лекційного тижня для лікарів-інтернів

Перший тиждень лікарів-інтернів на кафедрі стоматології післядипломної освіти ІФНМУ пройшов надзвичайно інформативно та продуктивно!

Лікарі прослухали цикл лекцій за фахом «Стоматологія».

Зокрема, на завершення тижня професор Іван Палійчук ознайомив лікарів із основами конусно-променевої комп’ютерної томографії.

Професор Тетяна Дмитришин акцентувала особливу увагу на важливості естетичних аспектів незнімного та знімного протезування. Особливість лекції була в тому, що існували заздалегідь заплановані помилки, на які здобувачі освіти повинні були звернути увагу, виправити їх та обговорити разом із лектором.

Про шинування рухомих зубів інформацію надала доцент Олександра Ільницька.

Доцент Христина Ковалишин із використанням підходу break activities продемонструвала сучасні методи комплексної терапії періодонтитів.

Leave a Reply