Студенти “Біомед” вивчають генну терапію і тератогенні чинники

24 жовтня відбулося онлайн-засідання студентського наукового гуртка “Біомед”, де
студенти поділилися результатами своїх досліджень. Інна Кузьміна (8 група) у своїй доповіді детально розглянула перспективи генної терапії як революційного методу лікування спадкових захворювань. Юлія Сеничко (6 група) привернула увагу присутніх до проблеми тератогенних чинників та їхнього впливу на розвиток плоду.


Після доповідей розгорнулася жвава дискусія, студенти активно задавали питання та ділилися своїми думками. Потім керівниця гуртка Ольга Ястребова провела захопливу вікторину з цитології та молекулярної біології. Переможцями вікторини стали Рибак Дмитро, Кондрин Аліна і Завгородня Анна, які продемонстрували глибокі знання та вміння логічно мислити.

Leave a Reply