Працівники кафедри взяли участь у ІХ з’їзді Української Гастроентерологічної Асоціації

25–27-го вересня 2024 року в с. Поляниця, Івано-Франківської області,  працівники кафедри взяли участь у ІХ з’їзді Української Гастроентерологічної Асоціації. Президент УГА професор Ігор Скрипник представив звіт із діяльності асоціації за три роки, де відзначив, що за цей складний період в історії України національна гастроентерологічна наука і практика зробили багато кроків вперед і активно продовжують свою діяльність. 

Протягом трьох днів учасники з’їзду прослухали цікаві та змістовні доповіді та майстер-класи від провідних фахівців України та зарубіжних спікерів. Доповіді стосувались новітніх аспектів діагностики та лікування захворювань стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки, біліарного тракту та захворювань кишечнику, сучасних тенденцій в панкреатології та поліморбідній патології. Було розглянуто новини в номенклатурі, діагностиці та лікуванні захворювань печінки. Надзвичайно важливими є розглянуті особливості лікування, діагностики та реабілітації захворювань ШКТ в період воєнного часу.  

Leave a Reply