«Крізь віки»: студентка ІФНМУ взяла участь у презентації благодійної фотовиставки

Першого  жовтня студентка медичного факультету ІФНМУ Уляна Процька взяла участь у презентації благодійної фотовиставки «Крізь віки», яка відбулася в Краєзнавчому музеї, що розташований в ратуші.

Захід організували дружини і діти військових за ініціативи громадських організацій «Дружина Воїна» і «Теплі обійми».

Варто зазначити, що батько Уляни ще в 2015 році став на захист нашої держави, а в 2022 знову повернувся до лав ЗСУ. 

Під час виставки Уляна разом з мамою Мар’яною та іншими учасниками презентували старовинні народні строї.

Студенти третього курсу медичного факультету та заступниця декана Любов Сливка побували на відкритті фотовиставки й ознайомилися із роботами митців.

Як зазначають організатори, подібні заходи є надзвичайно важливими, оскільки не тільки допомагають зібрати кошти на FPV-дрони, але й популяризують український народний одяг і привертають увагу до проблеми підтримки дружин і дітей воїнів.

Виставка триватиме до 13 жовтня, тож прийдіть і підтримайте благодійний проєкт!

Leave a Reply