У місті Яремче триває безпековий табір для дітей із прифронтових містечок і сіл Сумської області, організований Благодійним фондом «Чисті Серцем» та Генеральним консульством Угорщини в Ужгороді. Співорганізатором цього заходу став Івано-Франківський національний медичний університет за ініціативи ректора університету Романа Яцишина.
19 вересня команда студентів-тренерів ІФНМУ – Марта Вовк, Тетяна Гаєва, Владислав Водославський та Олег Слободян – провела для дітей практичні заняття з базових навичок серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотечі за допомогою турнікета. Супроводжував студентів заступник декана медичного факультету з виховної роботи Андрій Процик.
Діти активно долучалися до занять, вправляючись на манекенах та засвоюючи важливі навички, які можуть врятувати життя.










