28 квітня 2026року в Івано-Франківську відбулося щорічне нагородження кращих винахідників ГО Товариства винахідників і раціоналізаторів (ТВР) України. Цьогоріч традиційно нагородження отримали і представники ІФНМУ.
Серед переможців номінацій професор Ігор ЧУРПІЙ (кращий активіст ТВР), доцент Тарас КОТИК (кращий молодий винахідник), доцент Богдан ПЕЛЕХАН (кращий вчений-винахідник), аспірант Надія СЕГІН (кращий винахідник серед жінок).
Вітаємо наших вчених-винахідників!
ІФНМУ в когорті кращих серед науково-винахідницької спільноти краю!



