10 березня під головуванням гаранта д.мед.н., професора Тетяни ДМИТРИШИН відбулося онлайн-засідання робочої групи ОНП «Стоматологія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю I1 «Стоматологія» галузі знань I «Охорона здоров’я та соціальне забезпечення». Були присутні учасники робочої групи — д.мед.н., професор Микола РОЖКО, д.мед.н., професор Іван ПАЛІЙЧУК, д.мед.н., професор Зіновій ОЖОГАН, д.філол.н., професор Світлана ЛУЦАК, заступник голови Товариства молодих вчених, доцент Юрій СОЛОДЖУК.
Учасники робочої групи проаналізували всі пропозиції, побажання, що надійшли під час обговорення проєкту ОНП «Стоматологія», редакція 2020–07 на 2026–2027 навчальний рік.
Цьогоріч в «Громадське обговорення» ОНП на сайті Університету надійшла пропозиція від аспірантів 2-го року навчання зменшити обсяг навчальної дисципліни ОК 1 «Філософія науки». Пропозицію частково схвалили, у проєкті програми вже було зменшено кількість кредитів ЄКТС з 4 до 3.
Учасник робочої групи та завідувач кафедри стоматології післядипломної освіти, професор Іван Палійчук доповів результати обговорення проєкту ОНП на кафедральному засіданні, під час якого він запропонував продовжити адаптацію ОНП «Стоматологія» до викликів воєнного часу та при вивченні ВК7, ВК8, ВК10 приділити увагу методам напрямленої регенерації кісткової тканини та цифровим технологіям 3D-моделювання та виготовлення ектопротезів, методикам складного ортопедичного лікування після резекційних втручань у ЩЛД.
Гарант ОНП, професор Тетяна ДМИТРИШИН запропонувала на виконання резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 25.09.2016р №70/1 та Указу Президента України від 30.09.2019 № 722/2019 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року» під час вивчення ОК8, ОК9, ОК11, ВК7 – ВК10 включити в теми лекцій та практичних занять Цілі щодо забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віці; забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчат; забезпечення переходу до раціональних моделей споживання і виробництва.
Учасник робочої групи та завідувач кафедри ортопедичної стоматології д.мед.н., професор Зіновій ОЖОГАН акцентував увагу на внесенні інформації про Центр ментального здоров’я ІФНМУ та розширення можливостей його використання при реалізації освітньої та наукової складових ОНП.
Заступник голови ТМВ, доцент кафедри стоматології післядипломної освіти Солоджук Ю.І. запропонував додати в ОНП інформацію про функціонування навчальної платформи LMS MOODLE та впровадження автоматизованої системи управління (АСУ).
Також проаналізували результати щорічного анкетування здобувачів ОНП «Стоматологія» та науково-педагогічних працівників, що викладають на цій програмі. Підсумки обговорення представлено в Звіті про громадське обговорення.
За результатами засідання було схвалено подати Звіт про громадське обговорення та запропоновані зміни до проєкту ОНП «Стоматологія», редакція 2020-07 на розгляд циклової методичної комісії для забезпечення освітньо-наукових програм.

