22 січня 2026 року відбулося засідання циклової методичної комісії «Терапія та реабілітація».

На засідання була запрошена засновниця та голова правління УТТММ, терапевтка мови і мовлення, старша викладачка кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Оксана Лялька, яка доповіла про результати реалізації освітньо-професійної програми Терапія мови і мовлення другого (магістерського) рівня вищої освіти в ІФНМУ.

На засіданні ЦМК було розглянуто ряд робочих питань. Зокрема декан факультету наук про здоров’я Василь Іваночко доповів про стан підготовки до підсумкової атестації випускників спеціальності Терапія та реабілітація бакалаврського та магістерського рівнів. Також доповіла Гарант ОПП «Ерготерапія» другого (магістерського) рівня вищої освіти професор Наталія Голод щодо стану підготовки до акредитації зазначеної ОПП.

