Засідання циклової методичної комісії освітньо-професійної програми «Стоматологія»

20 січня 2026 року під головуванням декана стоматологічного факультету Олександра Бугерчука відбулося засідання циклової методичної комісії освітньо-професійної програми «Стоматологія».

Від адміністрації університету до учасників звернулися проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Геращенко, проректор зі стратегічного розвитку та інновацій Олександр Бульбук, начальник навчального відділу Роман Мерена, які окреслили ключові перспективи та завдання на новий навчальний семестр.

У ході засідання розглядалися питання:

  • організація початку нового навчального семестру на факультеті;
  • підготовка освітньо-проіесійної програми до акредитації;
  • стратегія якісної підготовки студентів до ЄДКІ.
  • оновлення структури іспиту «Крок 2» та вдосконалення бази тестових завдань для контрольних тестувань при підготовці та складанні тестових частин ЄДКІ.

В обговоренні також взяли участь завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор Зіновій Ожоган, завідувач кафедри терапевтичної стоматології, професор Віталій Герелюк, доцент кафедри дитячої стоматології Наталя Шовкова, обговорили організаційні питання освітнього процесу та сформували план роботи факультету на навчальний семестр, погодили опублікувати проєкт нової редакції освітньо-професійної програми “Стоматологія” для громадського обговорення.

Leave a Reply