В Івано-Франківську вшанували пам’ять професора, лікаря-анестезіолога Олександра Волошинського, людини, яка присвятила своє життя служінню медицині та порятунку людських життів. На його честь було урочисто відкрито пам’ятну дошку, що стала символом глибокої поваги та вдячності медичної спільноти і громади міста.

Участь у церемонії взяли представники влади, медичної спільноти, рідні та громадськість.
Донька, прф. д.мед.н., завідувачка кафедри акушерства та гінекології ім. проф. І.Д. Ланового Світлана Остафійчук, у своєму виступі поділилася спогадами про батька та його відданість професії, наголосивши на важливості його життєвого прикладу.
Із словами вдячності виступив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Ректор Івано-Франківського національного медичного університету Роман Яцишин, відзначив заслуги Олександра Волошинського у підготовці майбутніх медиків і невтомну педагогічну діяльність.


Також до вшанування долучилися Директорка Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Олександра Бойчук і завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Іван Тітов.
Олександр Волошинський був знаним лікарем-анестезіологом і професором, чия діяльність вирізнялася відповідальністю, глибокими фаховими знаннями та щирою турботою про пацієнтів.

Для колег він залишився не лише висококваліфікованим спеціалістом, а й наставником та моральним авторитетом, прикладом для всіх, хто обрав медичну професію.
Встановлення пам’ятної дошки має на меті увіковічнити пам’ять про лікаря, який служив медицині за покликанням, та нагадувати сучасникам і майбутнім поколінням про значення лікарської професії, самовіддану працю й людяність. Меморіальний знак став символом шани та вдячності людині, чий життєвий шлях залишив глибокий слід у серцях людей.
Фото: з Facebook-сторінки Івано-Франківської міської ради
