Старости І курсу медичного факультету ІФНМУ взяли участь у тренінгу з комунікації від ГО “СпільноМи”

11 грудня 2025 р. старости 1 курсу медичного факультету ІФНМУ взяли участь у тренінгу «Як налагодити комунікативну взаємодію» від ГО “СпільноМи”. Захід ініціювала заступниця декана медичного факультету Любов Сливка.

Провела тренінг голова ГО “СпільноМи” Віра Кудлач, яка запропонувала практичні кейси для використання технік відділення фактів від суджень, висловлювання з позиції власного досвіду та відчуттів.

Студенти із зацікавленістю брали участь в симуляційних іграх, «проживаючи» ситуації. У ролях адміністрації, студентів, старост учасниці й учасники шукали шляхи для налагодження комунікації між усіма сторонами навчального процесу. Захід проведено у рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між ІФНМУ та ГО “СпільноМи”. Дякуємо усім, з ким творили простір живого, відвертого спілкування. Далі буде…

Leave a Reply