Викладачі ІФНМУ – учасники фінальної сесії Школи усвідомленої комунікації

11–12 грудня доцент кафедри інфекційних хвороб Андрій Процик та асистентка кафедри педіатрії Анастасія Стефанишин взяли участь у фінальній сесії Школи усвідомленої комунікації від україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», що відбулася у Житомирі.


Два дні були присвятили школі політичного стратегічного мислення, емпатії, репутації та подоланню криз. Обговорювали публічні кейси, особисті чутливі випадки з практики, розглядали, як діяти усвідомлено в умовах напруги та невизначеності.

Завершилася сесія дискусією за книгою Тари Вестовер «Освічена», де всі разом розглядали роль освіти в різних вимірах.
Тренери сесії: Матвій Хренов, Юлія Мартиненко, Анастасія Пилипак, Тетяна Трощинська.
Наші викладачі успішно пройшли Школу, отримали сертифікати та привезли унікальний досвід.

Leave a Reply