Установче засідання Регіональної ради Івано-Франківської області Відзнаки за Професіоналізм та Милосердя «Орден Святого Пантелеймона» на 2025-2026 рр.

21 листопада 2025 року відбулося установче засідання Регіональної ради Івано-Франківської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» на 2025-2026 рр.
Роман Яцишин підвів підсумки роботи колективу за період 2024-2025 рр. та дав позитивну оцінку результатів: за підсумками конкурсу у фінал увійшли п’ятеро претендентів з області, один став лауреатом Ордену Святого Пантелеймона, четверо отримали Прославу.

Сформована Регіональна рада у складі 20 осіб для роботи у 2025-2026 рр. з відбору претендентів з області для участі в конкурсі на отримання високої нагороди. Головою ради одноголосно обрано Романа Яцишина, заступником – Івана Мельника, секретарем – Юлію Гробець.
Визначено також основні напрямки роботи Регіональної ради в новому сезоні та відповідальних:
Галина Добош – керівник напрямку з інформаційного супроводу (PR, ведення соціальних мереж), висвітлення діяльності ради, активне поширення інформації з центральної офіційної сторінки Ордена, взаємодія зі ЗМІ, ведення регіональної соціальної сторінки, дотримання брендбуку;
Марія Гуцол – відповідальна за організацію заходів (проведення Пантелеймонівських подій у регіоні, протокольний та логістичний супровід);
Наталія Бирчак – відповідальна за ініціативу «Промінь пам’яті» (збір інформації про загиблих медичних працівників, підготовка матеріалів для Книги пам’яті, координація подій 10 липня);
Світлана Вінтонюк – відповідальна за «Гільдію честі та гідності» (Голова курії) – організація роботи курії, збір інформації про лауреатів регіону, підтримка зв’язку з ними, моніторинг їхніх досягнень, участь у публічних подіях.


Отже, новий сезон роботи Регіональної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» 2025-2026 рр. з відбору претендентів для участі у всеукраїнському конкурсі на отримання високої нагороди – розпочато.

Leave a Reply