Сьогодні Івано-Франківський національний медичний університет та громадська організація «Асоціація студентів стоматологів» офіційно підписали меморандум про співпрацю. Документ підписали ректор ІФНМУ, професор Роман Яцишин, та голова ГО Ігор Гундяк і він став першим в Україні документом про співпрацю між закладом вищої освіти і АСС.

Метою угоди є консолідація зусиль у напрямі розвитку стоматологічної освіти, наукової діяльності та професійного вдосконалення студентської молоді. Співпраця передбачає реалізацію спільних освітніх та науково-практичних проєктів, організацію конференцій, тренінгів, семінарів і майстер-класів.
Окрему увагу в межах партнерства буде приділено підтримці студентської академічної мобільності, програм обмінів студентами та впровадженню сучасних європейських освітніх стандартів у підготовці майбутніх стоматологів.
Підписання меморандуму стало важливим кроком у розширенні професійної співпраці та створенні нових можливостей для розвитку студентської спільноти.
