03-04 жовтня 2025 року на базі Кременецького медичного фахового коледжу імені Арсена Річинського проходив XX ювілейний З’їзд Всеукраїнського Лікарського Товариства в місті Кременець, Тернопільської області. Від Івано-Франківської області участь в святкових заходах приймали працівники Івано-Франківського національного медичного університету: професор Нестор Середюк, доценти Іван Мельник, Павло Звонар та дистанційно Денис Волинський.
Згідно програми з’їзду проводилися для делегатів майстер-клас «Практичний гід з підготовки закладу охорони здоров’я до ПМГ-2026», семінар «Вплив війни на здоров’я населення. Досвід України», а також науково-практична конференція «Нове в медицині». Було багато цікавих наукових доповідей по громадському здоров’ї та організації охорони здоров’я, хірургії, кардіології, неврології та психіатрії, педіатрії.



За активну багаторічну роботу в лікарському товаристві Нестор Мередюк, Іван Мельник нагороджені Медаллю «За працю звитягу в медицині», а Павло Звонар та Денис Волинський – Почесною Грамотою Всеукраїнського Лікарського Товариства. На робочому засіданні з’їзду президент УЛТ Олег Мусій та голова Управи Даніель Карабаєв надали звіт про роботу товариства за два роки. Після обговорення та гарячих дискусій та пропозицій делегати довірили вище згаданим колегам очолювати Українське Лікарське Товариство на наступні два роки.

