ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ, МЕДИЧНОГО ТА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАВА

02 жовтня 2025 року на кафедрі судової медицини, медичного та фармацевтичного права відбулося засідання студентського наукового гуртка, присвячене актуальній темі: «Особливості виявлення та вилучення об’єктів зі слідами біологічного походження при огляді місця події».

Захід складався з двох частин: теоретичної та практичної. Під час теоретичної частини студенти ознайомилися з сучасними методиками роботи з біологічними слідами, вимогами до їх фіксації та транспортування, а також процесуальними аспектами діяльності судово-медичного експерта на місці події.

Особливу цінність мав практичний тренінг, під час якого майбутні лікарі отримали можливість відпрацювати практичні навички роботи судово-медичного експерта безпосередньо на симульованому місці події. Студенти навчилися ефективно взаємодіяти у команді в складі слідчо-оперативної групи, що є важливою компетенцією для майбутньої професійної діяльності.

Варто відзначили неочікувано велику кількість студентів, які виявили зацікавленість роботою наукового гуртка. Така активність свідчить про зростаючий інтерес молоді до судової медицини та бажання поглиблювати свої знання у цій важливій галузі медичної науки.

Leave a Reply