Мандрівка в гори у Криворівню студентів ІФНМУ

22 вересня 2025 р. студенти медичного факультету ІФНМУ під керівництвом заступників декана Любові Сливки та Андрія Процика здійснили мандрівку у карпатське село Криворівня. Програма поїздки складалася з двох частин. Спочатку команда ІФНМУ відвідала два місцеві музеї у сусідньому селищі Верховина. Там побували у музеї-криївці УПА Івана Маківничука, зробленого у вигляді криниці із засекреченим входом, відвідали музей гуцульських музичних інструментів “У Трембітаря” Миколи Ілюка, поласували смачними пампухами із запашним карпатським чаєм. У Криворівні пощастило послухати цікаву екскурсію від отця Івана Рибарука у музеї Параски Плитки-Горицвіт. Опісля команда ІФНМУ у супроводі гіда Павла Рибарука піднялися на вершину Кичера, звідки відкрилися неймовірні краєвиди на село Криворівня та Чорногорський хребет! Повним зануренням в гуцульський колорит став майстер-клас  з гри на музичних інструментах трембіті, лірі й сопілці на вершині гори від гіда Павла. Це було незабутньо, цікаво та пізнавально і стало справжнім відкриттям гуцульського світу для студентів ІФНМУ! Наші студенти ІФНМУ – найкращі! З ними легко та весело мандрувати!

Leave a Reply