Тренінг із готовності до надзвичайних ситуацій: співпраця кафедри медицини катастроф та військової медицини з ДСНС України

Кафедра медицини катастроф та військової медицини спільно з працівниками ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області успішно провели тренінг для персоналу КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» на тему «Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях».

Метою тренінгу було підвищення рівня підготовки персоналу лікарні до можливих кризових сценаріїв, зменшення ризиків вторинного забруднення та забезпечення безпеки пацієнтів і працівників.

Під час заходу було висвітлено такі ключові аспекти:

· оцінка рівня готовності лікарні до реагування на хімічні, біологічні, радіаційні та ядерні інциденти;

· алгоритми дій медичного персоналу в умовах хімічного, біологічного, радіаційного та ядерного ураження (ХБРЯ);

· використання спеціального захисного обладнання та засобів індивідуального захисту;

· практичні навички із проведення деконтамінації постраждалих із ураженням ХБРЯ;

· використання засобів радіаційного та хімічного контролю;

· координація дій лікарні з аварійно-рятувальними службами під час надзвичайних ситуацій.

Подібні тренінги є критично необхідними для підвищення рівня готовності закладів охорони здоров’я до можливих ХБРЯ інцидентів.

Дякуємо співробітникам ДСНС за підтримку та плідну співпрацю, а працівникам обласної клінічної лікарні — за активну участь у тренінгу.

Leave a Reply