Під головуванням Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка 18 вересня 2025 року в онлайн-режимі проведена нарада з керівниками структурних підрозділів обласних закладів охорони здоров’я, керівниками закладів вищої освіти щодо питань забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2025 року №635 «Деякі питання надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам, які закінчили підготовку в інтернатурі за лікарськими спеціальностями». Від Івано-Франківського національного медичного університету в нараді брали участь ректор університету, професор Роман Яцишин, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти, доцент Любомир Пелехан та начальник відділу практики та працевлаштування студентів і випускників університету, доцент Іван Мельник.

Віктор Ляшко з учасниками наради обговорював порядок надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам, які в 2025 році закінчили підготовку в інтернатурі за лікарськими спецальностями, затвердженого наказом МОЗ України від 30 липня 2025 року №1198, зареєстрованим Міністерством юстиції України 06 серпня 2025 року за №1164/44570. Міністр акцентував увагу про фінансову підтримку державою молодих спеціалістів, які працевлаштувалися в лікувальні установи сільської місцевості або на території, де ведуться (велися) активні бойові дії. Вже 21 випускник подає необхідні документи для отримання адресної грошової виплати, яка становить 200 тисяч гривень. Було поставлено завдання керівникам вищих навчальних закладів, закладів охорони здоров’я областей посилити активну роботу з молодими лікарями, які в поточному році після закінчення інтернатури працевлаштувалися і відповідають вимогам законодавства, щоб максимально познайомити їх з можливістю отримати одноразову адресну грошову виплату.





