
Світла пам’ять…. Відійшов у засвіти, Любомир Васильович Шеремета.
Сьогодні наша університетська спільнота з сумом дізналася про втрату. На 86-у році життя відійшов у засвіти колишній співробітник нашого університету, старший викладач кафедри мовознавства Любомир Васильович Шеремета.
Любомир Васильович після закінчення університету у 1964 році і до 2004 року працював викладачем латинської мови в нашому університеті. Впродовж 40 років своєї науково-педагогічної діяльності в нашому університеті, мав численні наукові та науково-методичні праці. Зокрема єдиний в Україні фразеологічний словник «Латинь на кожен день». Тисячі його випускників згадують теплими спогадами про нього.
Висловлюємо щирі співчуття родині, всім рідним, близьким та всім хто знав Любомира Васильовича…
Нехай Господь прийме його душу до вічного спокою та вічної радості в його обіймах…..
Світла пам’ять та вічний спокій його душі…
