Професорка кафедри педіатрії Ірина ЛЕМБРИК взяла участь в церемонії вручення дипломів випускникам факультету підготовки іноземних громадян. Урочистості днями проходили в обласній філармонії імені Іри Маланюк.
Квіти, емоції, вітання, сльози радості. Викладачка зазначила, що цьогорічний випуск є особливим з огляду на всі випробування, які випали на долю студентів ФПІГ: пандемія коронавірусної хвороби, початок повномасштабної війни, тривале дистанційне навчання. Однак, на думку професорки, студенти-випускники цьогоріч продемонстрували відмінні теоретико-практичні знання з педіатрії та суміжних дисциплін, та стануть в перспективі гідними лікарями, які нестимуть у світ тезу про те, що ІФНМУ це – університет європейського рівня, куди варто приїздити навчатися.







