Напружений тиждень 23-27 червня склався на кафедрі дерматології та венерології, адже за ці кілька днів відбулись атестації лікарів-інтернів фаху “Дерматовенерологія”, лікарів-спеціалістів дерматовенерологів, та перший в історії нашого ВНЗ випуск лікарів-хірургів-дерматологів. Всі спеціалісти відмінно закінчили навчання та успішно склали теоретичну та практичну частину іспитів. Успіхів всім випускникам на професійній ниві, та плідної роботи над покращенням якості життя, та здоров’я пацієнтів.





